BANYO TADİLAT USTASI,BANYO DEKORASYONU,BANYO YENİLEME ANTALYA,

İç mekanların atmosferini kişiye özel renklendirmeler,her bölümün her noktanın yaşanabilir bir ortamını hisetirmek, ve müşterilerimize bütün olanaklarımızı sunmak,tecrübelerimizi ekleyerek , banyolarınızı alışılmadık yapmak, modern yaşantıya uymak ve en önemlisi sizlerinde fikirlerini alarak BANYO DOLAPLARI,BANYO FAYANSLARI,BANYO BATARYALARI,BANYO DEKORLARINI birleştirerek ayrı kılmak bizim için ayrı bir ustalık ve görevidir.

Antalya ve tüm ilçeler  banyo tadilat ustası arıyorsanız size bir telefon kadar yakınız.

Banyo dolabında neden biz:
Banyo dolabını diğer markalardan ayıran en önemli özellikleri birincisi doğru malzemenin ve kaliteli malzemenin bir arada kullanması, banyolar ıslak mekanlar olduğundan dolayı banyo dolabında seçilecek malzemelerin suya karşı mukavemeti olması gerekiyor. ikinci özelliği farklı alternatif tezgah seçeneklerinin olması, tezgah seçeneklerinde corian, montelli, zodiaq, mermer, masif ahşap ve cam tezgah seçenekleri sunulmaktadır, üçüncü özelliği ise banyo dolaplarının teknolojik fonksiyonlara sahip olması, mimari farklı tasarımlara sahip olması ve kaliteli işçilik ile harmanlayarak butik banyo dolabı kullanmaktayız.

Banyolarımız evin en önemli bölümlerinden birisidir. Banyo dekorasyonu yaparken bazı ufak detaylara dikkat ederek banyomuzu olduğundan daha geniş göstermemiz mümkün.
Aşağıda sizlerle paylaşacağım ufak ipuçları ile banyonuzun hem daha geniş görünmesi hem de yer tasarrufu sağlama ile ilgili fikirleri okuyabilirsiniz.
Banyo Nasıl Büyük Gösterilir?
~ Aynalı bir dolap her zaman banyoyu büyük gösterir. Püf nokta ise, dolapların gömme olup ayna gibi görünmelerinde.
~ Eğer banyonuz dar bir alana sahipse, radyatörünüzü yer kaplamayacak şekilde koymayı deneyebilirsiniz. Mesela, dikey radyatörler kapı arkalarına saklanabilir, yatay olanlar ise, lavabo altına girebilirler.
~ Küçük banyolarda duvara asılabilen saklama sistemlerini kullanabilirsiniz. Böylelikle zemini rahatlatmış olursunuz.
~ Eğer banyonuzu yeniden inşa ediyorsanız, içinde havluları ve şampuan gibi şişeleri saklayabileceğiniz gizli dolap yaratabilirsiniz.
~ Fayansları daha geniş bir mekan havası verecek şekilde yerleştirebilirsiniz. Dar bir alanın etrafından dolaşan renkli çizgiler daha geniş bir görünüm verebilir örneğin… Ya da büyük karolar ve mozaikler banyonuzun kendini göstermesine yardımcı olur. Tek bir çeşide bağlı kalırsanız, sonrasında küçük detaylar eklemeniz de mümkün olur.
~ Lavabo altı dolapları, boruları gizlerken bir yandan da çok güzel bir depo oluşturur.
~ Sifonun gizlenmesi amacıyla örülen yanlış duvarlar alanı iyice küçültür. Fakat gömme depolama sistemi sayesinde banyonuzda ferah bir görünüm kazandırabilirsiniz.
~ Sade ve tek renk bir banyoda duvarlardan birini farklı ve güçlü bir renge boyayarak derin bir his uyandırabilirsiniz.